konsultacje indywidualne

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

W celu uzupełnienia naszej oferty - OCENY PREDYSPOZYCJI oraz WARSZTATÓW REKRUTACYJNYCH oferujemy wam również możliwość indywidualnej konsultacji.


Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby każdego z kursantów mogą być odmienne. Dlatego postanowiliśmy, że będziemy dla was dostępni również indywidualnie - w formie online.


Oferujemy wam możliwość zdalnej konsultacji i rozmowy na nurtujące was tematy - zarówno od strony technicznej jak i nie-technicznej. Ofertę adresujemy do pilotów w każdym stopniu zaawansowania - od początkujących adeptów sztuki latania do doświadczonych pilotów zawodowych.


Jesteśmy otwarci na kontakt również ze strony rodziców / opiekunów przyszłych pilotów. Jeśli nurtują was pytania, na które trudno znaleźć odpowiedź w sieci lub chcielibyście zweryfikować posiadaną wiedzę, to my przyjdziemy wam z pomocą.


Znasz kogoś kto boi się latać lub czuje na tyle silny dyskomfort, że stara się za wszelką cenę unikać podróży lotniczych? Również w tym przypadku służymy pomocą oraz - w przypadku chęci zażegnania problemu - spersonalizowanym szkoleniem, aby skutecznie pokonać aerofobię. Przekaż tej osobie kontakt do nas - pomożemy.


OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE RODZAJE KONSULTACJE:

  • Konsultacja z pilotem-psychologiem lotniczym - 250 PLN brutto
  • Konsultacja z instruktorem pilotażu - 200 PLN brutto
  • Konsultacja z pilotem liniowym (B737) - 250 PLN brutto


W PRZYPADKU WIĘCEJ NIŻ DWÓCH KONSULTACJI OFERUJEMY RABATY!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZISIAJ!


KONTAKT


e-mail:

info@aerone.pl


telefon:

+48 883 447 128